برای اطلاع از جزییات و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ایران ISI تماس بگیرید:   ۴۰۲۲۰۴۵۰-۰۲۱

در این بخش، خدمات زیر ارائه می شود :

 ارائه موضوعات تخصصی

  ارائه مقالات بیس جدید 

  مشاوره فصول اول و دوم پایان نامه یا رساله

  مشاوره فصل دوم پایان نامه یا رساله

   مشاوره فصول سه و چهار پایان نامه یا رساله

  مشاوره فصول سه و چهار و پنجم پایان نامه یا رساله

   مشاوره کامل پایان نامه یا رساله

   اصلاحات و رفع ایرادات

مشاوره پروژه پایانی و پایان نامه کارشناسی ارشد، با اولین گام یعنی تعریف موضوع جدید، علمی و کاربردی شروع شده، پس از تصویب موضوع، مشاوره تدوین و تکمیل پروپزال می باشد و پس از تصویب پروپزال نیز، دانشجو مدت ۶ تا ۱۲ ماه فرصت دارد تا تحقیق پایانی خود را تنظیم و تکمیل نماید. پس از آن می تواند یک یا دو مقاله از متن پروژه پایانی استخراج کرده و در مجلات معتبر علمی پژوهشی داخلی یا خارجی و یا مجلات معتبر خارجی پابلیشرهای جهانی SCOPUS و WEB OF SCIENCE ، سابمیت، اکسپت و چاپ نماید و در صورت تمایل می تواند فایل پروژه پایانی خود را به کتاب تبدیل نموده (البته درصورتیکه، پایان نامه مورد نظر، قابلیت تبدیل شدن به کتاب را داشته باشد و از نظر علمی، بتواند مفید واقع شود و واقعا تالیفی باشد)، پس از اخذ مجوزه های چاپ، با مشارکت انتشارات معتبر، به چاپ برساند.

پایان نامه معمولا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مطرح می باشد و جواز دانشجویان آموزش محور و پژوهش محور، برای اتمام تحصیل و دریافت مدرک است. در واقع، پایان نامه، اثری ماندگار از هر دانشجو و فاکتوری برای ارزیابی سطح سواد وی می باشد. موضوع و آنچه دانشجو در پایان نامه کارشناسی ارشد انجام داده است و نمره ای که گرفته است، در مصاحبه تحصیلی، مصاحبه های شغلی و کاری و کلا در زندگی علمی و حتی کاری هر دانشجو تاثیرگذار است. اینکه دانشجو از پایان نامه کارشناسی ارشد، چه آثاری استخراج و ثبت نموده است مانند : مقاله، کتاب، ثبت اختراع؛ می تواند بازگوی اهمیت پایان نامه باشد. خیلی از دانشمندان، با پایان نامه های خود معروف شدند. بعنوان مثال، استیون هاوکینگ نظر و تئوری معروف خود را در زمینه تابش سیاه چاله ها را از رساله دکتری خود مطرح نمود و پایه گذاری کرد. بنابراین، پایان نامه کارشناسی ارشد، بعنوان اثری علمی که تا پایان عمر به اسم نویسنده آن ثبت می شود و از قدرت علمی مولف خود حکایت می کند، تا جاییکه ممکن است باید علمی، کاربردی، بدون غلط، تالیفی، دارای نوآوری، غیرتکراری، منطبق با اصول نگارشی و ویرایشی و به روز باشد.

در رشته های که برای تجزیه و تحلیل، دانشجو مجبور به استفاده از نرم افزارهای آماری، ریاضی و استنباطی است، همواره این مشکل وجود داشته است که دانشجو می بایست ماه ها وقت صرف یادگیری و کسب مهارت در آن نرم افزار خاص نماید (نرم افزارهایی مثل : SPSS، LISREL، PLS، AMOS، EVIEWS، AHP، DEA). لذا نمی تواند ظرف مدت ۶-۱۲ ماهی که زمان دارد، پایان نامه کارشناسی ارشد خود را تمام کند. پس این موضوع می بایست به گونه حل شود و بهترین راه آن، کاربردی تر کردن محتوای آموزشی و واحدهای درسی دانشجویان و آموزش نرم افزارهای کاربردی و اصول پایان نامه نویسی در واحدهای درسی دانشجویان کارشناسی ارشد است.

پایان نامه کارشناسی ارشد، همه آن چیزی است که شما در مقطع کارشناسی ارشد، یاد گرفته اید.

خدمات و مشخصه های منحصربفرد ایران isi درحوزه مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد، پروژه پایانی و تحقیقات کارشناسی ارشد، بالاترین کیفیت، معرفی منابع و رفرنس های به روز جهت اطمینان از عدم کپی کاری، دسترسی آسان و پاسخگویی و رفع اشکالات، آموزش نرم افزارها و متدها و روش تحقیق بکارگرفته شده در متن تحقیق و پروژه، استفاده از مشاوران زبده و حرفه ای، ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن، هزینه مناسب و متناسب با خدمات ارائه شده و کمک به ماندگاری و ثبت بین المللی اثر علمی و پایان نامه کارشناسی ارشد شما از طریق استخراج و چاپ مقاله در مجله های معتبر جهانی و استخراج و چاپ کتاب از پایان نامه کارشناسی ارشد است.

جهت سفارش کار، می توانید به بخش ‘ثبت سفارش’ رفته، فرم مربوط به سفارش مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری را تکمیل نمایید (کلیک کنید…)

v

تماس با ما

b

ثبت سفارش