برای اطلاع از جزییات و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ایران ISI تماس بگیرید:    ۴۰۲۲۰۴۵۰-۰۲۱

در این بخش، خدمات زیر ارائه می شود :

  

ارائه موضوعات تخصصی

ارائه مقالات بیس جدید 

مشاوره کامل پروپزال (کارشناسی ارشد ، دکتری و پست دکتری)

اصلاحات و رفع ایرادات پروپزال ارشد یا دکتری

پروپزال(proposal) ، مهمترین بخش هر تحقیق، پس از مشخص شدن موضوع است. چراکه پروپزال، نقشه راه تحقیق است و در آن بطور خلاصه، سیمای کل تحقیق ترسیم می گردد. لذا محقق می بایست از بالا به قضیه نگاه کند و روی کل تحقیق اشراف داشته باشد، تا بتواند بخش های مختلف پروپزال را تدوین کند. اهمیت پروپزال از این جهت بیشتر می شود که در خیلی از دانشگاه های معتبر دنیا، اساتید راهنما و ناظر تحقیقات در جلسات دفاع، تحقیق را در کنار پروپزال بررسی و مقایسه می کنند، تا مطمئن شوند محقق طبق آنچه در پروپزال نوشته، در متن تحقیق عمل کرده است. مثلا با همان روش تحلیلی و تعداد نمونه ای که در پروپزال ذکر کرده، تحقیق را انجام داده است.

یک تحقیق علمی و خوب، مشروط به داشتن یک پروپزال خوب است.

پروپزال می تواند ملاک عمل و تصمیم گیری محققین و دانشجویان  و شرکتهای گرامی در سنجش توانمندی و سطح علمی ایران ISI برای ادامه همکاری و استفاده از خدمات بیشتر نیز باشد.

هر تحقیقی، ابتدا با انتخاب و تصویب عنوان شروع می شود. پس از مشخص شدن عنوان تحقیق، محقق می بایست پروپزال یا پیشنهاد خود را در موضوع تحقیق ارائه دهد. تحقیق مورد نظر، چه تحقیقی سازمانی و اولویت پژوهشی یک نهاد مشخص باشد، چه تحقیق دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری باشد؛ بدون داشتن پروپزال نمی تواند وارد فازهای اجرایی شود. همه پروپزال ها معمولا چند تیتر مهم دارند و در این تیترها، با هم مشابه اند : عنوان، بیان مساله تحقیق، سوال اصلی تحقیق، ضرورت و اهمیت تحقیق، پیشینه پژوهش، فرضیه های تحقیق، اهداف تحقیق، جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق، روش کار (روش تحقیق، ابزار و روش گردآوری داده ها، نمونه و جامعه آماری، روش تجزیه و تحلیل)، منابع.

در پروپزال های سازمانی که برای اولویت های پژوهشی و تحقیقاتی سازمانها تدوین می شود، بخش های فلوچارت و زمانبندی تحقیق، معرفی تیم اجرایی و مشاورین و مجریان و هزینه های پیشنهادی نیز در آخر کار اضافه می شود.

ایران isi، با سالها تجربه در تدوین، ویرایش و آموزش متد پروپزال نویسی برای مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری، پست دکتری و ریسرچ پروپزالها برای دریافت بورسیه و فاند از دانشگاه های معتبر خارجی، در بخش خدمات پروپزال، با کیفیت ترین و علمی ترین مطالب، رفرنس ها، فرمولها، الگوریتمها و مدلهای روز را بر پایه مقالات بیس جدید ؛ ارائه می کند. چنانچه پروپزال در سازمان یا دانشگاه مورد نظر با اصلاح یا اصلاحاتی روبرو شد، ایران isi با افتخار و رایگان و با حوصله، به رفع ایرادات می پردازد و تا مرحله تصویب و تائید نهایی پروپزال، از طرح پشتیبانی می کند و افتخار خود را، انجام و مشاور کار صحیح، دقیق، سریع، غیر تکراری و در نهایت رضایت کاربر می داند.

برخی از مهمترین نکاتی که در تدوین پروپزال می بایست رعایت نمود بطور خلاصه عبارتست از :

  • انتخاب موضوع کوتاه، علمی و جذاب
  • استفاده از منابع جدید و به روز در بیان مساله
  • استناد و رفرنس دهی به مقالات پابلیشرهای معتبر جهان نظیر : ساینس دایرکت (ScienceDirect)، الزویر (Elsevier)، اشپرینگر (Springer)، امرال (emerald)، سیج (SAGE)، اسکوپوس (scopus)، وایلی (Wiley)، تیلور فرانسیس (Taylor & Francis)،انتشارات IEEE)) و دیگر انتشارات معتبر جهان.
  • تدوین متن به گونه ای که خلا تحقیقاتی مهمی درک و کشف شده و شما با توجه به پیشینه پژوهش، به این نتیجه رسیده اید که این تحقیق را برای جبران خلا مذکور انجام دهید و از نظر نوآوری، کاملا اثبات کنید که از یکی از جنبه های : روش تحقیق، موضوع، جامعه و نمونه آماری، کیس مورد مطالعه، نوآوری دارید.
  • در پیشینه پژوهش، مهمترین، مربوط ترین و جدیدترین تحقیقات را بیاورید و فرمت تدوین متن در پیشینه، یکدست و همگون و به این ترتیب باشد : نویسنده، (سال)، عنوان تحقیق، روش تحقیق، نتایج تحقیق.
  • فرمت رفرنس دهی بصورت استاندارد APA باشد.
  • قبل از تدوین پروپزال، چندین نمونه پروپزال موفق و صحیح را مطالعه کنید و الگو بگیرید.

جهت سفارش کار، می توانید به بخش ‘ثبت سفارش’ رفته، فرم مربوط به سفارش مشاوره پروپزال را تکمیل نمایید (کلیک کنید…)

v

تماس با ما

b

ثبت سفارش