چرا ایران ISI   :

 

۱. سابقه ۱۳ ساله ایران ISI در امور پژوهشی، ریسرچ و طرح های تحقیقاتی و کسب تجربه لازم

۲.   ایران isi مشاور تخصصی در دپارتمان و رشته هایی است که در سایت معرفی شده است و در این رشته ها بصورت کاملا تخصصی به فعالیت می پردازد.

۳.   موفقیت ایران ISI در اخذ مجوزها و سرتیفیکیت های مختلف از نهادهای معتبر داخلی و خارجی نظیر جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت (شماره : ۳۱۰۵۷)           و  مجوز تخصصی خدمات در زمینه سیستمهای مدیریت و بهبود کیفیت (کد : ۷۴۱۴۳۱۲۳۰۱) از سازمان صمت استان تهران و پروتکل همکاری با مرکز بسیار معتبر پژوهشی آینده سازان با         مجوز قطعی و رسمی وزرت علوم.

۴.   برقراری ارتباط مناسب با سایتها و نهادها و مراجع معتبر جهت گردآوری آمار و اطلاعات مربوط به پروژه ها

۵.   در اختیار داشتن اکانتهای مختلف و تخصصی جهت اخذ اطلاعات، مقالات بیس، داده ها، آمار و سایر منابع کاربردی

۶.   ماهیت فعالیت ایران ISI، پژوهشی، آموزشی و ترویج علم می باشد و به دنبال دلالی علمی و کسب درآمد از طریق معرفی دانشجویان به محققان جهت انجام پروژه نیست.

۷.   همکاری علمی و پژوهشی با مرکز پژوهشی آینده سازان (با مجوز رسمی و قطعی وزارت علوم) و استفاده از توان علمی، آموزشی و پژوهشی هیات علمی قوی این مرکز.

۸.   حضور تمام وقت و در دسترس بودن مشاوران و عدم برون سپاری پروژه ها و پاسخگویی مستقیم به مراجعه کنندگان.

۹.   اشراف کامل پژوهشگران ایران ISI به امور تحقیقاتی به دلیل تجربه بالای کاری و داشتن دپارتمان های مختلف و مرتبط ایران ISI نظیر : دپارتمان مشاوره مدیریت، سیستم های بهبود                   کیفیت و ایزو (با مجوز وزارت صمت)، دپارتمان تحقیقات بازار و تحقیقات سازمانی، دپارتمان ترجمه، دپارتمان آموزش مجازی و حضوری و برگزاری دوره های کوتاه مدت کاربردی.

۱۰. متقاضیان هر لحظه می توانند بصورت آنلاین، تلفنی و حتی حضوری، کار خود را پیگیری نمایند و در جریان پیشرفت کار قرار گیرند و از مشاوره و آموزش مستقیم بهره مند شوند.

۱۱. ارائه رایگان بسیاری از خدمات نظیر : تعریف موضوعات کاربردی و به روز بر پایه معتبرترین مقالات بیس از انتشارات الزویر و ساینس دایرکت و اشپرینگر و …، جلسات توجیهی رایگان،              رفع ایرادات و انجام اصلاحات احتمالی و دیگر خدمات

۱۲. مشاوره فاز به فاز و مرحله ای کار  و قسط بندی و اخذ کل مبلغ مشاوره در فازهای مختلف

۱۳. رفع ایرادات و انجام اصلاحات بدون دریافت هزینه اضافی

۱۴. مشاوره ویژه به دانشجویان دکتری جهت اپلای و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی معتبر و اخذ فرصت های مطالعاتی بورسیه و اسکولارشیپ در مقطع پست دکتری در دانشگاه های معتبر         جهانی

۱۵. برگزاری کارگاه های آموزشی برای اساتید و پژوهشگران در زمینه نرم افزارهای آماری جدید و طرح های پژوهشی دانشگاهی.

۱۶. مشاوره چاپ کتاب (اخذ مجوزها : شابک، فیپا، کتابخانه ملی و وزارت ارشاد، چاپ نهایی)

۱۷. استفاده از پرسنل (پرسشگران) آموزش دیده و نمایندگی های ایران ISI در مراکز استانها و شهرهای بزرگ بخصوص برای تحقیقات بازار و میدانی

۱۸. آماده سازی و کمک به تقویت رزومه متقاضیان جهت موفقیت در مصاحبه دکتری

۱۹. حفظ مالکیت معنوی طرح ها و رازداری از کلیه اطلاعات مراجعین

۲۰. ارائه خدمات متنوع و یکپارچه و خدمات دانشجویی مانند : مشاوره تحقیقات دانشجویی، تحلیل آماری، چاپ مقاله و کتاب، اخذ پذیرش تحصیلی و اپلای در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و                دکتری در دانشگاه های مختلف جهان با فاند، ترجمه، ویزای تحصیلی، کمک به پرداختهای ارزی برای چاپ مقالات و اپلای و هزینه همایش ها و . . .

برای اطلاع از جزییات و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ایران ISI تماس بگیرید:   ۴۰۲۲۰۴۵۰-۰۲۱

v

تماس با ما

b

ثبت سفارش